سرمربی تیم ملی راگبی: آماده مسابقات آسیایی هستیم/سرمربی تیم ملی راگبی گفت: آمادگی خوبی برای حضور در رقابت‌ه‍ای آسیایی داریم.

تقوی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان٬ در خصوص وضعیت تیم ملی راگبی جهت حضور در مسابقات آسیایی ازبکستان و اردوی مشهد عنوان کرد: خوشبختانه پس از اتمام رقابت‌های کشوری راگبی اردوی تیم ملی آغاز شد و تمرینات بسیار خوبی در جهت آماده سازی تیم برای جدال مقابل حریفان در رقابت‌های آسیایی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط خوبی داریم، اردوی تیم ملی در طرقبه باعث شد هماهنگی و آمادگی بهتری را کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در آخرین اردویی که قرار است به زودی برگزار شود ترکیب تیم ملی را قطعی کرده و آماده حضور در رقابت های آسیایی باشیم.

وی ادامه داد: دیدار تدارکاتی خوبی مقابل تیم منتخب راگبی کشور انجام دادیم که این بازی به ما کمک کرد تا نقاط ضعفمان را پوشش دهیم.

تقوی درباره اولین دیدار تیم ملی در رقابت‌های آسیایی اظهار کرد: نخستین دیدار تیم ملی ۵ فروردین مقابل تیم خوب ازبکستان میزبان مسابقات، خواهد بود که امیدوارم با شناخت خوبی که از این تیم داریم بتوانیم مقابل ازبکستان پیروز میدان باشیم.

سرمربی تیم‌ ملی راگبی اضافه کرد: از خراسان رضوی ۷ بازیکن و یک مربی در حال حاضر در ترکیب تیم ملی حضور دارند.