یاسر سلیم بهرامی : راگبی کشور منتظر ببرهای مازندران باشدپس از برگزاری سمینار آشنایی با راگبی در شهرستان چالوس گفتگویی با سلیم بهرامی ریاست هیات انجمن های ورزشی انجام دادیم که در ادامه میخوانید .

سلام خدمت جناب سلیم بهرامی از سمینار آموزش راگبی در چالوس در چالوس برگزار شده خواستم نظر شما را بپرسم و چطور ارزیابی می کنید این حرکت را ؟
بسم الله الرحمن الرحیم سلام عرض میکنم خدمت شما این سمینار که داره برگزار میشه یکی از بهرین دوره های آموزشی هست که به گفته خود مدرسینی که از تهران اومدن در سطح کشور داره برگزار میشه و خدا رو شکر راگبی استان مازندران در چند ماه گذشته به اندازه چند سال گذشته در مازندران فعالیت داشته و یک روند رو به رشد را در این کمیته ما در بین رشته های هیات انجمن های ورزشی بهترین کمیته های ما کمیته راگبی هستند به علاوه ۱-۲ کمیته دیگر که واقعا دارن خوب فعالیت می کنند و ما رضایت کامل داریم از اعضای کمیته راگبی استان مازندران که در عرض دو ماه نزدیک به ۵ شهر ما در رده های مختلف سنی راگبی راه اندازی شده و قرار است در آینده تا حد شکوفایی بیشتر این رشته ورزشی باشیم .
آینده راگبی مازندران را چطور پیش بینی می کنید ؟
با این روندی که ما می بینیم من این احتمال را می دهم که در ۱-۲ مسابقه آینده قهرمانی کشور قطعا ما صاحب یکی از سکوهای قهرمانی خواهیم شد . حالا اگر این مسابقه پیش رو نباشه در مسابقات بعدی قطعا ما این موفقیت را کسب می کنیم . فکر میکنم که واقعا فعالیت خوب انجام میشه . در بحث آموزش ، در بحث مسابقات قرار است تمرینات و اردو های آمادگی داشته باشن کمیته های مسابقات استانی داره سامان دهی میشه و این کمک میکند به توسعه این رشته ورزشی در استان مازندران با توجه به اینکه این رشته ورزشی یکی از رشته های المپیکی هست از همه مسئولین در استان تقاضا میکنیم که بیشتر کمک کنند . البته جناب آقای حسین زادگان یک نامه ای را به همه روسای ادارات ورزش و جوانان زدند که همه شهر ها باید به راگبی یک زمین ورزشی بدهند که این رشته در آن شهر پایه گذاری بشه با توجه به فیزیک بدنی جوانان مازندرانی فکر میکنم این رشته می تواند در آینده از رشته های محبوب و رشته هایی که مازندران حرفی برای گفتن داشته باشه در کشور باشه .در انتها این راهم به راگبی ایران میگویم : منتظر ببرهای مازندران باشید.