داتیس قهرمان مسابقات زیر 18 سال دختراندر فینال سومین دوره این رقابت ها که شامگاه پنجشنبه در زمین چمن مجموعه ورزشی شهدای کریم آباد گرگان برگزار شد، تیم 'داتیس' توانست تیم دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان سال گذشته را با نتیجه 17 بر 5 مغلوب کند و به مقام نخست دست یابد.
همچنین برای کسب عنوان سومی این رقابت ها در دیدار رده بندی که بین تیم های 'گلستان' و 'نگین خودرو البرز' برگزار شد، تیم 'نگین خودرو' توانست با نتیجه 12 بر صفر به برتری برسد و به مقام سوم این رقابت ها دست یابد و تیم گلستان به مقام چهارم رسید.
برای مشخص شدن تیم های پنجم و ششم، تیم خراسان رضوی می بایست در برابر تیم تک ستاره مازندران (قائمشهر) قرار بگیرد که به علت مصدومیت چند بازیکن اصلی تیم تک ستاره و به حد نصاب نرسیدن بازیکنان آغاز کننده بازی ؛ کادر فنی تیم تک ستاره مازندران از این بازی انصراف داد و تیم خراسان رضوی در مکان پنجم قرار گرفت.
در مرحله مقدماتی این رقابت ها تیم های 'نگین خودرو البرز'، 'گلستان' و 'تک ستاره مازندران' در گروه الف و تیم های 'داتیس تهران'، 'دانشگاه آزاد اسلامی ، 'خراسان رضوی' و 'اتومسعود مازندران' در گروه ب قرار داشتند که دیدارهای خود را به صورت دوره ای برگزار کردند و در نهایت تیم های البرز و گلستان از گروه الف و تیم های داتیس و دانشگاه آزاد اسلامی از گروه ب راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
در دیدار نیمه نهایی تیم های گلستان و البرز به ترتیب مغلوب تیم های دانشگاه آزاد و داتیس شدند، تا بار دیگر مانند دور مقدماتی تیم های گلستان و داتیس این بار در بازی های رده بندی و فینال در برابر تیم های البرز و دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفتند.
این مسابقات هفت نفره و در 2 زمان هفت دقیقه ای برگزار شد.
نفرات منتخب این رقابت ها با نظر کادر فنی به تیم ملی دعوت شده و به یک رویداد بین المللی اعزام خواهند شد.