حسن میرزاقابیک : تعامل هیات های استانها با انجمن راگبی رضایت بخش استرییس انجمن راگبی تصریح کرد که تعامل هیات های انجمن ورزشی در استانها با این انجمن رضایت بخش و قابل تحسین است و ما در سایه همدلی برای بسط و گسترش این رشته مهیج و پرطرفدار گام برمی داریم
حسن میرزاقابیک در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : تا این لحظه راگبی در 25 استان کشور فعال است و مقرر کرده ایم تا پایان سال بقیه استانها نیز فعال شوند . هدف ما این است که با ارتقای سطح دانش مربیان ، تجربه معلمان راگبی در استانها را افزایش دهیم و در این راه آماده همه گونه همکاری با آنها هستیم .
وی افزود: بتازگی کلاس مربیگری در لرستان را داشتیم و این استان فعالیت خود را در راگبی و در بخش بانوان به شکل جدی شروع کرده است . برنامه انجمن راگبی این است که در صورت آمادگی هر استان برای آغاز فعالیت دراین رشته ، کلاسهای آموزشی را برای آنها برگزار کنیم .
میرزاقابیک در خصوص برگزاری دومین دوره کلاس آموزشی برای مدرسان استانهای مختلف کشور گفت : دومین دوره این دوره را آبانماه برگزار می کنیم و مراد ما از تشکیل اینگونه دوره ها این است که هر استان بطور اختصاصی مدرس داشته باشد و نیازی به معلمان دیگر مناطق نداشته باشند .
رییس انجمن راگبی در پایان از تعامل استانهای فعال در راگبی تشکر کرد و اظهار داشت : برخی از استانها در بخش اقایان و بعضا در بخش بانوان و برخی نیز در هر دو بخش فعال هستند و امید است در سایه همفکری بتوانیم راگبی را در سطح کشور ارتقا ببخشیم.جادارد از همکاری استانهای فعال در راگبی تشکر ویژه داشته باشم و یقینا تعامل این عزیزان در موفقیت های این رشته نقش اساسی داشته است.