داتیس تهران قهرمان اولین دوره مسابقات 15 نفره بانوان شدبرای اولین بار مسابقات راگبی 15 نفره بانوان در ایران به میزبانی تهران در زمین شماره4 آزادی برگزار شد که در این دوره از مسابقات داتیس تهران ، خراسان رضوی ، فارس و آبنوس البرز حضور داشته ، در روز اول داتیس از سد فارس گذشت و خراسان رضوی نیز با شکست آبنوس البرز حریف پایانی داتیس شد .
در روز جمعه ابتدا دو تیم فارس و البرز برای دیدار رده بندی در مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان البرز توانست با شکست فارس به مقام سوم مسابقات برسد
ولی در دیدار پایانی دو تیم داتیس و خراسان رضوی که کمتر کسی می توانست نتیجه بازی را پیش بینی کند چون دو تیم در روز اول نشان داده از آمادگی ، تمرینات خوب و نفرات برتری سود میبردند در مقابل هم قرار گرفتند و این داتیس بود که توانست با نتیجه 5 بر 0 از سد خراسان رضوی عبور کند و اولین قهرمانی این مسابقات را جشن بگیرد.
ولی آنچه در این مسابقات به چشم آمد حضور دختران با انگیزه فارس بود که نشان داد هر چند بانوان در این استان برای اولین بار به میدان آمده بودند ولی در آینده حرف های زیادی برای راگبی دارد .
این دوره از مسابقات که برای اولین بار برگزار میگردید انجمن از وجود دو ناظر آقایان علی درفکی داور و ناظر آسیایی و علی اعرابی داور و کارشناس خبره راگبی با داوری های قابل تقدیر و مثال زدنی کشت کار داور بین المللی بعنوان داور وسط و خانمها شیرین قائمی ، مریم جلیل زاده و زهرا پور موسویان داوران خط که او را همراهی نمودند .
داوران در این مسابقات از گوشی بی سیم جهت هر چه بهتر امر قضاوت استفاده نمودند .
همچنین باید تشکر ویژه از سمیع نیا مسئول برگزاری مسابقات داشت که به بهترین شکل ممکن بر تمامی امور و برگزاری نظارت داشت .
در مراسم پایانی که با حضور میرزاآقابیک رئیس ، چشمی نایب رئیس بانوان انجمن ، سلامی رئیس کمیته راگبی استان تهران و ابولقاسم و خانم ریحانی مدیریت باشگاه آرینا جوایز قهرمانان اهدا گردید .