سیدی : راگبی مکمل کشتی و کبدی استوقتی می خواهی ورزش راگبی را برای یکی توضیح دهند می گویند این ورزش مکمل کشتی و کبدی است ، حالا برای اینکه در راگبی چقدر موفق باشیم باید یکی از این دو ورزش را در سطح حرفه ایدنبال کرده باشیم.
آزاده سیدی عضو تیم ملی کبدی در خصوص حضورش در راگبی به خبرگزاری البرز ورزشی گفت: من اول ملی پوش راگبی بودم بعد به کبدی رفتم که در مدت هشت ماه حضور در اردوی تیم ملی کبدی به بازی های آسیایی جاکارتا رفتم و مدال طلا مسابقات را کسب کردم ، من از این اتفاق خیلی خوشحالم و نیز خوشحالم که دوباره به راگبی برگشتم خصوصا تیم داتیس که این دوره قهرمان شد.
سیدی ادامه داد: متاسفانه بعد از حضورم در مسابقات آسیایی کبدی هم تیمی ها دیگر با من همانند گذشته نبودند شاید دلیل اش رفتن به رشته ورزشی دیگر بود، اما ورزش قهرمانی همواره موقعیت و شرایط ویژه ای را در اختیار افراد می گذارد و باید از آن بهره برد.
سیدی خاطر نشان ساخت: در کبدی توپ نیست اما راگبی ورزش توپی است. این باعث تفاوت دو رشته می شود اما به هر کسی که بخواهند راگبی را توضیح دهند می گویند این رشته ورزشی مکمل کبدی است، یعنی هر ورزشکاری در این دو رشته فعالیت داشته باشد به راحتی می تواند راگبی بازی کند.