شناسایی 64 ورزشکار با استعداد از دل المپیاد نخبگان راگبی



انجمن راگبی اسامی استعدادهای برتر و مربیان تیم های المپیک 2022 را با نظر کمیته فنی و استعدایابان نخبگان در اولین المپیاد ورزشی نخبگان را به شرح زیراعلام کرد.
در این رابطه میرزاآقابیک گفت امیدوارم که هرچه سریعتر مربیان در اولین اردو ورزشکاران را با حمایت وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون انجمن های ورزشی تحت پوشش قرار دهد تا برنامه های مدون تدوین شده برای2022 از هم اکنون به اجرا در آید، تا شاهد حضور ورزشکاران راگبی در سنگال باشیم و همچنین در کنار این استعدادها اگر استعداد جدید کشف و یا شناسایی شود قطعا به این جمع اضافه خواهد شد.

30 استعداد از مسابقات المپیاد نخبگان پسران راگبی معرفی شدند
استعدادهای برتر پسران
سالار آقاجانلو، مهدی غفاری، مسعود خلفی راد: زنجان
آذربايجان شرقي: اکبر موسی پور، بهنام رنجبری، امین عینی، معداد غفاری
فارس : حضرت گل محمدی، مجید موسوی، منصور زاخلی، امیرحسین کرمی، حسن توکلی
خراسان جنوبی : محمدرضا حسن زاده، امیررضا فغانی، مهدی لطفی
تهران : عليرضا الله مرادي
قم : اميرعلي براتي، محمدمهدي ناظم، محمدمهدي اسدزاده
گلستان : مبين علي ابادي، نويد ابراهيمي، عليرضا ميرزائيان، زهير حمزه نژاد
ایلام : علي مظفري، كيانوش نوروزي
توابع تهران : احسان نوبخت، اميرحسين احمدي، وحيد فرماني، احسان رزجي، علي قنبري

سرپرست: رضا کاظمی اسکری
سرمربی : معین سرکاری ( شیراز )
مربی: بیژن ملک فرد ( توابع تهران)
کمک مربیان: فرید عبدی (ایلام)، امیرحسین عباسی ( زنجان)

34 استعداد از مسابقات المپیاد نخبگان دختران راگبی معرفی شدند
استعدادهای برتر دختران
هرمزگان: مهسا داوودی، نسیم قنبری، مهلا شکوری
خراسان جنوبی: زهرا شیردل
کرمان: پریناز شهسواری، زهرا قنبری، رخساره گرمه، ستایش شجاعی، فائزه صوفی زاده
مازندران: هستی یوسفیان
گلستان: مهلا محمدرضاپور، مریم جمال لیوانی، مهشید مدبر، ماهین بهرامی فر، فاطمه خاری، شقایق دهقان
البرز: المیرا احمدیان، حدیث احمدی، موژان فروزان، زینب خادم پور، نازنین نعمتی، مریم سلطانی، فاطمه خلیلی
خراسان رضوی: پریسا رضایی نیک، فاطمه سادات شرفی، ملینا خیاط، ملیکا فتح الله پور، زهرا ایرانلو، مهشید علی محمدی
تهران: آناهیتا رئوفی، شادی علیوند
زنجان: مهسا مهاجری
قم: سارا مهدی پور، سیده آلا سیدی
اردبیل: صبا ایمان پور
سرمربی : ناهید بیارجمندی (تهران)
کمک مربیان : زهرا قربانی ( خراسان رضوی) ، آیناز دماوندی (گلستان)