راگبی بازان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در استان البرز به میدان رفتندبه گزارش روابط عمومی رقابت های راگبی وتگ راگبی بانوان در استان البرز به مناسبت چهلمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی روزجمعه۳اسفند درورزشگاه دکترعلی شریعتی با حضور ۳ تیم راگبی از شهرستانهای استان البرز و ۵ تیم تگ راگبی از استانهای البرز و تهران برگزار گردید.
دراین رقابت ها تیم های اسپادانا، آبنوس البرز و پرسپولیس کمالشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را در بخش راگبی کسب نمودند و تیم های فردیس، اسپادانا، آتیه، فاطمه پزشکی و تهران به ترتیب مقام های اول تا پنجم را در بخش تگ راگبی کسب نمودند.
سر داور این مسابقات خانم سحر جانعلی زاده از پیشکسوتان این رشته در سطح استان بودند و همچنین مربیان شایسته استان خانم ها سلگی، افتخاری و پویا و همچنین خانم نگار جهانی از استان تهران حضور داشتند.
مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور علی بهرامی رییس کمیته راگبی استان البرز و کاظم شهیدی رییس کمیته غرب کرج و خانم علیایی مسئول بانوان شهرستان فردیس با اهدای حکم و مدال انجام شد و تیم برتر تگ راگبی نیز از طرف باشگاه بهرامی البرز مفتخر به کسب جوایز شدند. همچنین خانم سلیم نژاد نیز سرپرست فنی برگزاری مسابقات را به عهده داشتند.
علی بهرامی رییس کمیته راگبی استان البرز دراین رقابت ها از مسوولان استانی وکشوری، خیرین و حامیان ورزشی خواست ورزشکاران بانوان، نوجوانان و جوانان بااستعداد و ملی البرزی را حمایت نمایند. بهرامی افزود طرح استعدادیابی دانش آموزان پسر دوره تحصیلی ابتدایی در ۸ مدرسه به صورت پایلوت باهمکاری آموزش و پرورش و معلمان تربیت بدنی برای اجرا درحال برنامه ریزی است و اعلام نمود کمیته راگبی استان البرز برای راه اندازی کلاس های آموزشی و استعدادیابی پسران نیازمند تجهیزات است.