دیدار مربی تیم_ملی راگبی کشور با خلیلی، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبسدیدار مربی #تیم_ملی_راگبی_کشور با خلیلی، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس

✳️ صابری بازیکن سابق تیم ملی راگبی کشور و مدرس فدراسیون که چند روزی میهمان هیات انجمنهای ورزشی و کمیته راگبی شهرستان طبس است،صبح امروز با حضور قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان ،نقوی زاده مسئول امور ورزش بانوان به دیدار خلیلی رفتند.
در این دیدار علاوه بر تشریح وضعیت و شرایط تیم راگبی بانوان شهرستان که مهیای حضور در رقابتهای قهرمانی کشور و لیگ بانوان می باشد در خصوص ظرفیتهای موجود و تلاش پر افتخار کمیته راگبی شهرستان تبادل نظر شد.
✳️خلیلی در این دیدار با آگاهی کامل از روند فعالیتهای ورزشی و بویژه راگبی شهرستان که پله های ترقی را پر شتاب طی می کند بر حمایت پایدار و مستمر از این رشته ورزشی تاکید داشتند و برنامه ریزی اصولی در کنار فراهم آوردن زمینه مناسب برای حضور تیمهای مطرح و یا میزبانی تیمهای ملی و رقابتهای کشوری در شهرستان را سودمند دانستند.
✳️ صابری در این نشست با برشمردن فرصتها و ظرفیتهای بسیار خوبی که در طبس فراهم است، حضور و توانمندی بانوان طبسی در راگبی را فوق‌العاده قابل تقدیر دانست و اظهار امیدواری کرد با همین روند در سالهای آینده زمینه حضور ارزشمند تیم هایی از طبس در رقابتهای کشوری فراهم گردد.
قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان و نعمتیان مسئول کمیته راگبی در گزارشی روند روبه رشد راگبی طبس را افتخار آفرین و ارزشمند دانستند و از سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان درخواست مساعدت ویژه ای جهت حمایت از راگبی شهرستان داشتند.
✳️ قابل ذکر است دوره آموزش اصولی راگبی همراه با کلاسهای عملی و تئوری از روز جمعه تا روز دوشنبه بصورت فشرده در دو شیفت صبح و عصر در مجموعه آزادی طبس در حال برگزاریست که مقرر گردیده با نظر مربی تیم ملی بانوان کشور تیم منتخب شهرستان برای حضور در رقابتهای کشوری آماده سازی و انتخاب گردد.